İzleyiciler

23.8.13

Collistar - Anti Water-Talasso Scrub – Vücut peelingi


 Evinizin konforunda büyülü sauna atmosferini özel olarak yeniden yaşayın.
Deniz tuzu, şeker kamışı, esansiyel yağlar,  baharat karışımı ve bitki özleri ile deniz suyu ve aromaterapi etkisi sağlar.
1982‘ den bu yana başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa’yla birlikte 40 ‘a yakın ülkede kullanıcılarıyla buluşan Collistar, İtalya’nın selektif parfümerileri içerisinde çok önemli bir marka değerine ve satış payına sahiptir. Sadece İtalya’ da 2.500 satış noktasında bulunmaktadır. Yerel marka değerini yabancı piyasalara taşırken, aynı zamanda uluslar arası birçok markanın karşısında da güçlü bir rakip olarak yerini konumlandırmaktadır. Öncü olduğu birçok kozmetik araştırmaları, dermatolojik testleri, yenilikçi ruhu ve dünya trendini yakından takibi ile sürekli büyüyerek gelişen bir marka kimliğine sahiptir.

COLLISTAR
ANTI WATER-TALASSO SCRUB
Deniz tuzu, şeker kamışı, baharat ve esansiyel yağların karışımı vücut peelingi
Evinizin konforunda büyülü sauna atmosferini özel olarak yeniden yaşayın. Deniz tuzu, şeker kamışı, esansiyel yağlar,  baharat karışımı ve bitki özleri ile deniz suyu ve aromaterapi etkisi sağlar. Anti-water özelliği ile vücuttaki ödemi atmanıza, incelmenizi yardımcı olur.


Anti-water özelliği ile vücuttaki ödemi atmanıza, incelmenizi yardımcı olur.
Collistar, sadece Tekin Acar Cosmetics Mağazalarında...

Basın bültenidir.!