İzleyiciler

26.8.13

NASHI ARGAN NEMLENDİRİCİ SPREY MASKE


Merhaba..

Geçtiğimiz ay VanilyaClub kutumdan çıkan NASHİ ARGAN yağımı denedim ve bitirdim
Ürün hakkında ki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

40 ml'lik bu ürünü 1 haftalık tatilim boyunca kullandım.
Özellikle denizden çıktıktan sonra güneşlendiğim anlarda kullandımSağlıklı Güneşlenmek Nasıl olmalıdır.?

Yaz ayların gelmesi ile kışın yorgunluğunu atmak, 
denizve güneşten faydalanmak için fırsat bekleyenler, bronz bir tene sahip olmak için, uzun süre güneş altında kalanlar.
Geçmişte bronz bir tene sahibi olmak estetik ve sağlıklı bir vücudu ifade ederken,artık gelecekte meydana gelecek cilt kanseri riskini anımsatmaktadır.Bronzlaşmak için uzun süre güneş altında kalmak cilt kanseri, vücut lekeleri, deride kırışma ve erken yaşlanma etkileri meydana getirmektedir.
Her insanın D vitamini için,güneşe ihtiyacı olduğunu unutmadan doğru bir şekilde nasıl güneşlenebiliriz ona bakalım
4300_guneslenmek_3
İnsanın D vitamini ihtiyacını karşılamada güneş en önemli etkendir. Fakat bunun için saatlerce güneş altında kalmak gerekmiyor. Her gün 15-20 dakika güneşlenmek ihtiyacın karşılanması için yeterlidir. Ayrıca koruyucu bakım kremleri güneş ile sağlanan D vitamini sentezinin oluşmasına engel değildir. Güneşin en etkili olduğu 10:00 – 16:00 saatleri arası direk güneşten sakınacak aktiviteler yapmak ve gerekmedikçe güneşe çıkmamak en doğrusudur. Güneşten korunmak için mutlaka koruyucu bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Güneşten yayılan ultraviyole ışınlar insan sağlığında meydana gelecek cilt kanseri, deri lekeleri, cilt kırışıkları gibi bir çok rahatsızlığa sebep olmaktadır. Ülkemizde kullanacağımız bakım ürünlerinin en az SPF 30 koruma faktörlü olması gerekmektedir.

goldenrose 4 lu far

GoldenRose Terracotta Allık { no: 02 }Merhaba..


Allık'lara olan düşkünlüğümü bağımlılığımı az çok öğrendiniz sanıyorum.
Bu kez tanıtımını yapacağım Allık GoldenRose Terracotta Allık olacak.